خرید دسترسی

شما می توانید با ثبت نام در سایت که رایگان است با ما در ارتباط باشید و از خدمات عمومی نظیر جذب در بازار کار و یا تامین نیرو (اگر کارفرما هستید) استفاده کنید. مع الوصف برای استفاده از جزوات و مطالب آموزشی که عمومی نیستند باید دسترسی خریداری گردد.مجموعه بسیار متنوعی از جزوات در دسته بندی های مختلف تقدیم حضور علاقمندان خواهد شد. این جزوات دارای ویژگی های خاصی می باشند که حایز اهمیت است:

جزوات این سایت توسط کارکنان و یا همکاران خود شرکت پندیار سپنتا تهیه می شوند و لذا کپی شده از جای دیگر نمی باشند.

جزوات دارای منابع معتبر می باشند و صرفا نوشته هایی بدون اعتبار یا مرجع علمی نمی باشند که به سختی می توان صحت مطالبشان را سنجید

جزوات قابل نقد و ارزیابی هستند. شما می توانید با اشاره به کد جزوه مطالب آن را نقد کنید و یا به آن بیفزایید. در صورت تایید مطالب شما با ذکر نام خودتان در سایت درج خواهند شد.

شما نیز می توانید جزواتی را با رعایت حقوق معنوی مولفین یا مترجمین آنها (ذکر منابع) به info@pandiar.com ارسال نمایید تا در سایت شرکت قرار گیرند.

 سه نوع دسترسی برنز و نقره ای و طلایی ارائه می گردد که می توانید به دلخواه خریداری نمایید. 

نحوه خرید دسترسی بدین شرح است:

  1. ابتدا در سایت عضو می شوید.
  2. سپس به بخش خرید دسترسی مراجعه می نمایید و یکی از دسترسی ها را انتخاب می کنید.
  3. هزینه دسترسی را به شماره کارت 3116 9569 9913 6037 بانک ملی به نام امیرحسین میرزابیکی فینی مبلغ دسترسی خود را واریز نمایید و به ایمیل info@pandiar.com کد رهگیری و نام کاربری و دسترسی خریداری شده تان را ایمیل کنید
  4. دسترسی خریداری شده شما تایید گردیده و این موضوع از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسد

خرید دسترسی تنها برای شما امتیاز مشاهده جزوات را در بر نخواهد داشت و از سایر خدمات نظیر دوره های آموزشی رایگان، تخفیف در سایر دوره هایی که شرکت برگزار می کند، قرار گرفتن در لیست قرعه کشی ها و جوایز، برخورداری از تخفیف مجموعه های طرف همکاری باشرکت و امثالهم نیز بهره مند می شوید که در اولین ایمیلتان به شرکت آنها را به شما اعلام خواهیم نمود.

کپی رایت 2021 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پندیار سپنتا میباشد