وبینار یادگیری زبان‌های خارجی و جایگاه آن‌ها در زندگی موفق

با تسریع روند جهانی شدن، یادگیری زبان‌های خارجی نه‌تنها اهمیتش را از دست نداده، بلکه حتی مهم‌تر شده است. بااین‌حال، امروز با یک تفاوت شاخص روبرو هستیم. اینکه یادگیری زبان خارجی دیگر صرفاً به یادگیری انگلیسی محدود نیست. به همین دلیل سایر زبان‌های خارجی مثل آلمانی، فرانسه، اسپانیولی، روسی و حتی چینی و ژاپنی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

فرض کنید به‌عنوان مدیر یک شرکت علاوه بر شناخت آداب مذاکره با چینی‌ها یا آلمانی‌ها، زبان آن‌ها را هم می‌دانید؛ به نظرتان چه اتفاقی می‌افتد؟ در این صورت طرف‌های خارجی مذاکره، شما را بسیار آسان‌تر می‌پذیرند و از اینکه می‌توانید مستقیماً با آن‌ها گفتگو کنید بسیار خرسند شده و تحسینتان می‌کنند. این موضوع اعتباری به یک مدیر می‌بخشد که می‌تواند از آن در مذاکرات مثل یک برگ برنده استفاده کند. البته اینکه چه زبانی را برای یادگیری انتخاب کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه بر این، یادگیری زبان خارجی صرف‌نظر از نوع آن، روش‌های مختلفی دارد. روش‌هایی که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند.

خرید وبینار آشنایی با زبان‌های خارجی و جایگاه آن‌ها در زندگی موفق

متأسفانه افراد زیادی هستند که بارها تلاش کرده‌اند زبان جدیدی یاد بگیرند؛ اما هر بار تنها به این دلیل که روش یادگیری درستی نداشته‌اند، قادر به انجام این کار نبوده‌اند. این امر خصوصاً در میان مدیران شرکتی، یک اتفاق رایج است. اگر شما هم جزء همین گروه هستید، وقت آن رسیده که رویکرد متفاوتی را در پیش بگیرید. با تکرار روش‌های قبل، نباید انتظار کسب نتایج متفاوتی را داشته باشید.

ما در یک وبینار 90 دقیقه‌ایِ تحت عنوان « یادگیری زبان‌های خارجی و جایگاه آن‌ها در زندگی موفق» ضمن بیان خصوصیات انواع زبان‌های مهم دنیا، روش‌های مختلف یادگیری زبان را معرفی و تشریح کرده‌ایم. تماشای این وبینار برای همه افرادی که قصد یادگیری یک زبان خارجی جدید را دارند، نقطه آغاز بسیار خوبی خواهد بود.

قسمتی از این وبینار در قالب یک کلیپ کوتاه آماده شده است. شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی نسبی با محتوای وبینار استراتژی‌های قیمت‌گذاری، ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. برای دریافت فایل کامل وبینار لطفاً با شماره 09027263427 یا ایمیل info@pandiar.com ارتباط برقرار کنید. ضمناً قیمت خرید این وبینار 80 هزار تومان است.

فرصت طلایی:

1. کلیه عزیزانی که این وبینار را خریداری می‌کنند، از تخفیف ویژه شرکت در یک دوره چهارماهه آموزش آیلتس با قیمت استثنایی بهره‌مند خواهند شد.

2. مدیران محترمی که از خدمات مشاوره‌ای شرکت پندیار استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌طور رایگان در کلاس‌های زبان تجاری ثبت‌نام نمایند.