یادگیری زبان انگلیسی؛ تکه‌ای مهم از پازل موفقیت!

بازگشت به وبلاگ
نوشته شده توسط : Salespand دیدگاه ها 0

یادگیری زبان انگلیسی؛ تکه‌ای مهم از پازل موفقیت!

تقریباً هیچ‌کس، تردیدی در اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس ندارد. همه می‌دانند یادگیری زبان چه دریچه‌هایی را می‌تواند از جنبه توسعه فردی و شغلی به روی آن‌ها باز کند. بااین‌حال، علیرغم وجود منابع و روش‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی، اغلب افراد در بحث یادگیری و اخذ مدرک آیلتس، توفیق چندانی کسب نمی‌کنند.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی و کسب مدارک معتبر، از موانع زیادی می‌توان نام برد:

  • مشغله روزانه، عدم انعطاف زمانی و همین‌طور هزینه سنگین کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی ازجمله مهم‌ترین این موانع هستند.
  • شرکت در کلاس‌های زبان، مستلزم داشتن زمان آزاد در روزها و ساعات مشخص است؛ امری که شاید برای بسیاری از افراد مخصوصاً افراد شاغل در سازمان‌ها و شرکت‌ها امکان‌پذیر نباشد.
  • شروع بحران کرونا، حضور در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی را به یک مسئله بغرنج تبدیل کرد. حالا حتی در صورت داشتن زمان آزاد، امکان تشکیل کلاس‌های حضوری وجود ندارد؛ یا احتمالاً ترجیح شما این است که برای حفظ سلامتی در کلاس‌های حضوری شرکت نکنید.
  • با طولانی شدن بحران کرونا و جهت پاسخگویی به نیازهای آموزشی، کلاس‌های آنلاین به‌تدریج جایگزین کلاس‌های حضوری شدند؛ اما معضل سرعت و کیفیت نامناسب اینترنت، بهره‌وری این کلاس‌ها را نیز با چالش جدی روبرو کرده است.

واقعاً چه باید کرد؟! با وجود این همه مانع، آیا باید قید یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس را بزنید؟!

اگر عزمتان جدی باشد، هیچ عاملی نمی‌تواند از تصمیمی که گرفته‌اید منصرفتان کند. گفتار حاضر به شما همراهان همیشگی سایت پندیار در پیدا کردن یک راه‌حل مناسب برای این مسئله کمک می‌کند.

یادگیری زبان انگلیسی به این 4 دلیل از نان شب هم واجب‌تر است!

قبل از جستجو برای یافتن یک روش عالی جهت یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس، بد نیست به مهم‌ترین دلایل یادگیری زبان نگاهی داشته باشیم. یادآوری این دلایل باعث می‌شود که حتی در سخت‌ترین شرایط نیز، از یادگیری دست نکشید.

ناگفته نماند ما قبلاً وبیناری را با موضوع اهمیت یادگیری زبان‌های خارجی تهیه و منتشر کرده‌ایم. تماشای این وبینار رایگان بی‌تردید، بینش بهتر و انگیزه بیشتری را جهت یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدرک IELTS برایتان ایجاد خواهد کرد. به همین دلیل فایل ویدئویی این وبینار را در بالا جهت استفاده شما عزیزان قرار داده‌ایم.

1. با یادگیری زبان خودتان را بهتر ارائه می‌دهید!

وقتی به‌عنوان نامزد شغلی، رزومه کاری‌تان را به یک شرکت یا سازمان ارائه می‌دهید، طبیعتاً می‌خواهید جذاب‌ترین گزینه روی میز برای انتخاب باشید. به عبارت دیگر، هدف شما این است که خودتان را به بهترین شکل ممکن در بازار کار عرضه کنید. برای این منظور باید به دنبال راه‌هایی برای ایجاد تمایز باشید. تسلط بر زبان انگلیسی، می‌تواند یکی از ارزشمندترین وجوه تمایز شما باشد.

2. با یادگیری انگلیسی، بیزنستان را به سطح بین‌المللی ارتقا می‌دهید!

یکی دیگر از دلایل اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، کسب توانمندی در برقراری روابط گسترده با دیگران است. امروز مرزهای جغرافیایی مثل قبل پررنگ نیستند و کسب‌وکارها فارغ از موقعیت مکانی، اجزایی از یک پیکر واحد هستند.

بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی، درصدد گسترش مقیاس و ورود به بازارهای خارجی برآمده‌اند. در مقابل، بسیاری از کسب‌وکارها نیز علی‌رغم عدم فعالیت در بازارهای، نیازمند برقراری و توسعه روابط با شرکای تجاری خارجی هستند.

3. با تسلط بر زبان، تصویر بهتری از سازمان یا شرکت ترسیم می‌کنید!

از دیگر دلایل و مزایای یادگیری زبان انگلیسی می‌توان به بهبود برند کارفرمایی اشاره کرد. وجهه‌ی سازمانی که مدیرانش در تعاملات بین‌المللی، بدون نیاز به مترجم با مخاطبان به گفتگو می‌نشینند با سازمانی که مدیرش از مترجم اختصاصی کمک می‌گیرد، یکسان نیست.

یادمان نروند که مدیر، به‌مثابه سفیر و نماد یک سازمان است؛ به همین دلیل، اغلب ناظران نقاط قوت و ضعف مدیران را به کل سازمان تعمیم می‌دهند. نکته بعد اینکه وقتی دانش زبانی به یک شرط یا امتیاز معنادار در استخدام کارکنان تبدیل گردد و انگلیسی به‌عنوان یک مهارت اساسی و کاربردی در سطح سازمان شناخته شود، برند کارفرمایی سازمان نیز بهبود قابل‌توجهی می‌یابد.

4. با یادگیری زبان انگلیسی به استقبال فرصت‌های طلایی در آینده می‌روید!

یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس غیر از پیشرفت و ارتقای شغلی، فرصت‌های طلایی دیگری را در اختیارتان قرار می‌دهد. یکی از این فرصت‌ها مهاجرت به کشورهای توسعه‌یافته اروپایی یا آمریکایی برای کار یا تحصیل است. بنابراین اگر ایده مهاجرت را در سر دارید، باید هر چه سریع‌تر فرایند آموزش زبان انگلیسی را آغاز کنید. فرایندی که خروجی آن، دریافت مدرک معتبر زبان مثل مدرک آیلتس باشد.

گرفتن مدرک آیلتس؛ بهترین راه برای اثبات دانش زبان

سازمان و شرکت‌ها برای حصول اطمینان از دانش زبانی نامزدهای شغلی به دنبال شواهد محکم هستند. خودِ شما به‌عنوان یک مدیر، چگونه به میزان تسلط یک داوطلب شغلی پی می‌برید؟ یا به‌عنوان یک داوطلب شغلی، چطور مهارت زبانی‌تان را به یک سازمان ثابت می‌کنید؟

امروزه برای مباحث مهاجرت، بورسیه تحصیلی، تحصیل در خارج و یا حتی گرفتن موقعیت‌های شغلی استثنایی در سراسر جهان راه‌های ساده‌ای برای ارزیابی میزان مهارت در زبان ایجاد کرده‌اند. مهم‌ترین این راه‌ها، ارائه گواهینامه‌های معتبر است. واقعیت این است که برای اثبات این مهارت، هیچ راهی بهتر از ارائه مدرک معتبر زبان نیست. مدرک معتبر، یک معیار قابل استناد برای ارزیابی دانش زبانی افراد است. سندی که توانمندی فرد را در هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی تضمین می‌کند. بنابراین بسیار مهم است که بعد از اتمام فرایند آموزش زبان انگلیسی، به دنبال شرکت در یکی از آزمون‌ها باشید. از مهم‌ترین آزمون‌های زبان می‌توان به آیلتس که معتبرترین و کاربردترین است و همچنین تافل اشاره کرد. آزمون‌های دیگری نیز به‌طور اختصاصی در کشورهایی نظیر فرانسه، آلمان، چین و … وجود دارد که اکثراً به‌عنوان گواهینامه‌های ثانویه عمل می‌کنند. با‌این‌حال عمده تلاش‌ها در اکثر کشورهای دنیا به گرفتن مدرک IELTS معطوف هستند.

یک پیشنهاد عالی برای یادگیری زبان انگلیسی و دریافت مدرک آیلتس!

گفتیم که مدیران و کارکنان بنا به مشغله و محدودیت‌ها، کار سخت‌تری برای یادگیری انگلیسی و اخذ مدرک آیلتس دارند. هر کدام از موانعی که در ابتدا نام بردیم، می‌توانند دلیل ظاهراً موجهی برای عدم یادگیری زبان باشند. بااین‌حال، همواره می‌توان مترصد یافتن و استفاده از فرصت‌های طلایی بود.

آیا می‌دانستید دوره‌ای وجود دارد که به‌واسطه ویژگی‌های منحصربه‌فردش، همه این موانع را از مقابلتان برمی‌دارد؟ دوره‌ای با شناوریِ زمانی و تنوع برنامه که با سبکی متفاوت و به‌صورت ترکیبی (آنلاین و آفلاین) برگزار می‌شود. می‌دانید تا امروز، چند نفر با شرکت در همین دوره موفق به اخذ مدرک آیلتس شده‌اند؟ و آیا می‌دانید هزینه ثبت‌نام در این دوره نسبت به سایر دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، بسیار کمتر است؟!

به اطلاعات بیشتری درباره این دوره یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید؟ برای این منظور می‌توانید با شماره 09027263427 یا ایمیل info@pandiar.com تماس حاصل فرمایید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به وبلاگ
<p>

سوالی دارید ؟

از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس

+9802144693176

</p>