وبینار استراتژی‌های قیمت‌گذاری

منظور از استراتژی‌های قیمت‌گذاری، رویکردی است که یک شرکت در تعیین قیمت برای محصولات و خدماتش اتخاذ می‌کند. افزایش فروش و به حداکثر رساندن میزان سود، بدیهی‌ترین اهداف استراتژی قیمت‌گذاری هستند. بااین‌حال، انتخاب یک استراتژی کارآمد در این زمینه به سبقت از رقبا و ارائه خدمات بهتر به مشتریان نیز کمک زیادی می‌کند.

قیمت کالاها یا خدمات شما، مهم‌ترین معیار ارزیابی آن‌ها از سوی مشتریان هستند. این قیمت است که سر آخر تعیین می‌کند که آنچه عرضه می‌کنید، ارزش خرید دارد یا نه؟ باید پذیرفت که سایر عوامل مؤثر بر تصمیم خرید مشتری، بعد از قیمت قرار می‌گیرند. درواقع هر تلاش دیگری اعم از خلق تجربه مثبت برای مصرف‌کننده، ارائه خدمات، طراحی بهینه و … اقدامی برای توجیه قیمت یا همان ارزش خرید محصول شماست. بنابراین اگر قیمت‌گذاری محصول را به راه رفتن روی لبه تیغ تشبیه کنیم، اغراق نکرده‌ایم. در بحث استراتژی قیمت‌گذاری باید به موضوعاتی مثل تمایل و توان مشتریان در پرداخت قیمت خرید یک محصول توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

اتخاذ استراتژی‌های قیمت‌گذاری نادرست می‌تواند شرکت را از همه اهداف مهمی که ذکر کردیم، دور کند. شما از کدام یک از استراتژی‌های قیمت‌گذاری در تعیین قیمت محصولات شرکت یا سازمانتان استفاده می‌کنید؟ آیا اصلاً با استراتژی‌های قیمت‌گذاری آشنا هستید؟ آیا رویکرد شما در قیمت‌گذاری به تحقق اهدافی نظیر افزایش میزان فروش و سود، بهبود رقابتی و مواردی از این دست منجر شده است؟

خرید وبینار استراتژی‌های قیمت‌گذاری

ما در وبینار استراتژی‌های قیمت‌گذاری شرکت مشاوره‌ای پندیار، نکاتی طلایی را درباره روش‌های مختلف تعیین قیمت با شما عزیزان در میان گذاشته‌ایم. روش‌هایی که هر کدام با توجه به نوع کسب‌وکارتان می‌توانند نتایج بسیار مطلوبی را برایتان به ارمغان بیاورند.

قسمتی از این وبینار در قالب یک کلیپ کوتاه آماده شده است. شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی نسبی با محتوای وبینار استراتژی‌های قیمت‌گذاری، ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. برای دریافت فایل کامل و 90 دقیقه‌ای وبینار می‌توانید با شماره 09027263427 یا ایمیل  info@pandiar.com ارتباط برقرار کنید. قیمت خرید این وبینار، 120 هزار تومان است.