آموزش مشاوره فروش و بازاریابی با «مشاور شو»!

بازگشت به وبلاگ
آموزش مشاوره فروش و بازاریابی
نوشته شده توسط : Salespand دیدگاه ها 0

آموزش مشاوره فروش و بازاریابی با «مشاور شو»!

آیا می‌دانید شرکت در دوره آموزش مشاوره فروش و بازاریابی می‌تواند نقطه عطف زندگی حرفه‌ای شما باشد؟ با شرکت در چنین دوره‌هایی می‌توانید ره چندساله را ظرف مدتی کوتاه طی کنید. البته به شرطی که دوره موردنظر از حیث محتوا، غنی و به معنای واقعی کلمه کاربردی باشد. «مشاور شو» یکی از خدمات ویژه شرکت پندیار سپنتا با هدف پاسخگویی به همین نیاز است. ما در این دوره تلاش کرده‌ایم با اتخاذ نگاه و رویکردی متفاوت در آموزش مشاوره بازاریابی و فروش تحولی عمیق ایجاد کنیم. تحولی که ماحصل آن، پرورش مشاورانی معتمد، کاربلد و باتجربه در این حوزه‌ها باشد.

کتاب‌های دانشگاهی شما را به مشاور فروش و بازاریابی تبدیل نمی‌کنند!

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های فارغ‌التحصیلان رشته‌هایی مثل مدیریت بازرگانی، ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به شرکت‌های دیگر می‌باشد. عرصه‌ای گسترده که هرچند از نظر مالی جذاب به نظر می‌رسد، اما ورود به آن آن‌قدرها ساده نیست. گرفتن پروژه‌های مشاوره‌ی چند ده‌میلیونی و بعضاً چند صدمیلیونی، هر کسی را برای فعالیت در این حوزه وسوسه می‌کند. اما فقدان دانش و تجربه کافی در مشاوره، بزرگ‌ترین مانع بر سر راه داوطلبانِ ورود به این عرصه است. مانعی که با آموزش مشاوره فروش و بازاریابی می‌توان آن را از سر راه برداشت.

تصور کنید به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اید. آموخته‌های آکادمیک شما طی دوران تحصیل، زمینه اولیه را برای ورودتان به حوزه بازاریابی و فروش فراهم می‌سازند؛ بااین‌حال، این آموخته‌ها بیشتر جنبه نظری و عمومی دارند و هرگز به‌تنهایی نمی‌توانند شما را به بینش لازم مجهز کنند. آنچه را شما طی دوران تحصیل آموخته‌اید، دیگران نیز آموخته‌اند. پس این دانسته‌ها کلیاتی هستند که در عمل تمایز و مزیتی برایتان به ارمغان نمی‌آورند. آیا می‌توان به‌محض فراغت از تحصیل و صرفاً به‌واسطه تکیه بر کتب دانشگاهی، وارد عرصه مشاوره شد؟ مطمئناً نه!

در این شرایط دو حالت برایتان پیش می‌آید:

  • حالت اول: به‌واسطه ترس و تردید و همین‌طور عدم اِشراف بر حوزه مشاوره از فعالیت در این عرصه صرف‌نظر می‌کنید. واضح است که این اصلاً اتفاق خوبی نیست!
  • حالت دوم: با غلبه بر تردیدها و ابهامات، دل را به دریا می‌زنید و وارد میدان می‌شوید. میدانی که منبع یادگیری شما، آزمون و خطاها (و همین‌طور شکست‌هایتان) هستند! با انتخاب این راه می‌پذیرید که برای کسب تبحر و تجربه در حوزه مشاوره، به چند سال تجربه عملی نیاز دارید.

وقتی آموزش مشاوره فروش و بازاریابی را  وارد ماجرا کنیم، راه سومی هم وجود دارد. همان راهی که ما با ارائه خدمت «مشاور شو» آن را پیش پایتان قرار داده‌ایم.

وقتی آموزش مشاوره فروش و بازاریابی، ورق را برمی‌گرداند!

همان‌طور که گفتیم بدون وجود آموزش مشاوره بازاریابی و فروش، تنها دو گزینه در معرض انتخابتان قرار می‌گیرد. گزینه اول این است که قید فعالیت در عرصه مشاوره را بزنید؛ کاری که به معنای صرف‌نظر از یک مسیر حرفه‌ای جذاب و پردرآمد است. گزینه دوم هم این است که با تجربه‌اندوزی و به مرور زمان، برای خودتان به‌عنوان مشاور بازاریابی و فروش نامی دست‌وپا کنید. این گزینه در مقایسه با گزینه اول، به‌وضوح بهتر است؛ اما برای تبدیل شدن به یک مشاور فروش و بازاریابی باید هزینه زمانی قابل‌توجهی بپردازید.

sales and marketing

شرکت در دوره‌های آموزش مشاوره فروش و بازاریابی، یک راه میانبر برای دستیابی به اهداف مدنظر شماست. با حضور در این دوره‌ها، ضمن فراگیری جدیدترین مفاهیم نظری، با مصادیق عملی آن‌ها آشنا می‌شوید. این آموزه‌های مفید، پشتوانه نگرشی و تجربی محکمی برایتان خلق می‌کنند. پشتوانه‌ای که با اتکای به آن می‌توانید از همان بدو ورود به عرصه مشاوره، نتایج مثبتی را رقم بزنید.

آنچه «مشاور شو» را از سایر دوره‌های آموزش مشاوره بازاریابی و فروش متمایز می‌کند!

دوره «مشاور شو» با هدف ایجاد تحول اساسی در آموزش مشاوره فروش و بازاریابی و با تأکید ویژه بر جنبه‌های کاربردی ارائه می‌شود. این دوره بازاریابی و فروش از دو بخش اصلی تشکیل می‌شود:

1. مفاهیم ضروری بازاریابی و فروش

در مباحث مارکتینگ و فروش، با مفاهیم و سرفصل‌های مختلفی روبرو می‌شویم که اهمیت و ضرورت یکسانی ندارند. این مفاهیم و سرفصل‌ها آن‌قدر گسترده و متنوع هستند که مواجهه با آن‌ها می‌تواند باعث سردرگمی شود. به همین دلیل بسیار مهم است که بدانیم آشنایی با کدام مفاهیم باید در اولویت قرار بگیرند؟ به عبارت دیگر باید دانست که امروز، روندهای نوین و موضوعات غالب در بحث بازاریابی و فروش کدامند؟ حالا که صحبت از روند‌های جدید مارکتینگ شد، بد نیست به مقالاتی مثل بازاریابی درونگرا نیز نگاهی بیندازید.

ما مفاهیم و سرفصل‌ها را در دوره «مشاور شو» با همین نگاه انتخاب و ارائه کرده‌ایم. در این دوره با مفاهیمی روبرو می‌شوید که کلمه به کلمه آن‌ها در تبدیل شما به یک مشاور بازاریابی و فروش نقش پررنگی ایفا می‌کنند. مفاهیم نخ‌نما و کهنه‌ای که امروز صرفاً به بخشی از تاریخچه مارکتینگ و فروش تبدیل شده‌اند، جایی در دوره آموزشی «مشاور شو» ندارند.

2. کیس استادی بازاریابی و فروش

درگیری و مشارکت فعالانه افراد با چالش‌های عملی، شرط لازم برای یادگیری واقعیِ مفاهیم ارائه‌شده در بخش اول است. در مشاور شو، کیس استادی‌ها یا مطالعات موردی متعددی مورد بررسی قرار می‌گیرند؛ به‌این‌ترتیب فرد می‌تواند در به‌کارگیری آموخته‌هایش جهت حل چالش‌های عملی، مهارت کافی را کسب کند.

یک احتمال جذاب؛ با «مشاور شو» آموزش ببینید و درآمد کسب کنید!

هدف ما از ارائه دوره «مشاور شو»، خلق تجربه‌ای جدید و بی‌نظیر در زمینه آموزش مشاوره فروش و بازاریابی است. به همین سبب تلاش کرده‌ایم که علاوه بر موارد قبلی، حتی‌الامکان آپشن‌های ویژه‌ای را در این دوره بگنجانیم.

شرکت در دوره بازاریابی و فروش «مشاور شو» شانس مشارکت در پروژه‌های شرکت  پندیار سپنتا را برایتان ایجاد می‌کند. ما در صورت امکان، شرایطی فراهم می‌کنیم تا شما عزیزان هم‌زمان با آموزش مشاوره فروش و بازاریابی، بتوانید روی پروژه‌های شرکت نیز کار کنید. این یک معامله برد- برد است. از یک طرف شرکت سریع‌تر امور پروژه را پیش می‌برد؛ از طرف دیگر، شما نیز می‌توانید ضمن آموزش عملی، تجربه حرفه‌ای و سابقه کاری ارزشمندی کسب کنید. علاوه بر این بابت آنچه انجام می‌دهید، درصدی از پروژه به‌عنوان دستمزد به شما تعلق می‌گیرد. فراموش نکنیم که شرکت‌ها در استخدام مشاور بازاریابی و فروش به افراد بی‌تجربه اعتماد نمی‌کنند. پس مشارکت در پروژه‌های مشاوره شرکت، فرصتی طلایی برای کسب تجربه و غنی‌سازی رزومه حرفه‌ای شماست.

در اینجا ذکر یک نکته ضروری به نظر می‌رسد. به‌کارگیری مهارت آموزان گرامی در پروژه‌های شرکت پندیار، یک آپشن قطعی نیست. آنچه ما در آموزش مشاوره فروش و بازاریابی موظف به ارائه آن هستیم همان دو بخش اصلی یعنی مفاهیم و کیس استادی‌هاست. بااین‌حال اگر شرایط لازم برای مشارکت شما عزیزان در یک پروژه فراهم باشد، حتماً این فرصت در اختیارتان قرار می‌گیرد. عملی شدن این ایده به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  • نوع، ماهیت یا مقیاس پروژه
  • سیاست‌ها و ملاحظات کاری کارفرمایان
  • سطح آمادگی و میزان پیشرفت مهارت آموز در سرفصل‌های دوره

«مشاور شو»؛ شاهراه ورود به دنیای مشاوره بازاریابی و فروش

دانستیم که آموزش مشاوره فروش و بازاریابی چطور می‌تواند راه ورود به عرصه مشاوره را برای شما هموار کند. ما تمام تلاشمان را به کار بسته‌ایم تا «مشاور شو» دوره‌ای متفاوت و در نوع خودش منحصربه‌فرد باشد. دوره‌ای که به شما کمک می‌کند تا با یادگیری مفاهیم کاربردی و حل چالش‌های عملی، مسیر دستیابی به اهدافتان را کوتاه کنید. با شرکت در این دوره، از نظر دانش و تجربه به سطحی می‌رسید که از همان بدو ورود به بازار، گزینه‌ای ایده‌آل جهت استخدام مشاور فروش و مارکتینگ در شرکت‌ها خواهید بود.

برای دریافت مشاوره حرفه‌ای در زمینه منابع انسانی، فروش و بازاریابی و استراتژی کسب‌وکار با ما تماس بگیرید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به وبلاگ
<p>

سوالی دارید ؟

از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس

+9802144693176

</p>